Agroturystyka Brygadziaki 2

Opis obiektu udostępniony przez właściciela

Gospodarstwo rolne z agroturystyką Brygadziaki 2 oferuje wypoczynek dla rodzin z dziećmi w wiejskim klimacie, ze zwierzętami, w pięknych nowych pokojach w stylach: loftowym i vintage, gdzie łączymy naturalną cegłę, dużo drzewa i nowoczesne łazienki.

Oferujemy pokoje z łazienką wyposażone w pościel i ręczniki.

Pozostałe wyposażenie i atrakcje udostępniane gościom:

  • duży wspólny salon i kuchnia z wyposażeniem (lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka indukcyjna, mikrofalówka, blender itd.talarze, kubki, sztućce itd. - do użytku 24h/dobę zachowując stosownie ciszę nocną
  • pokój zabaw (bardzo przydatny w razie deszczowej pogody, lub długich leniwych poranków)
  • plac zabaw - huśtawki, ślizgawki, trampolina, tyrolka
  • kuchnia piaskowa
  • gokart dwuosobowy na pedały
  • dojenie kóz, czesanie konia, głaskanie, karmienie zwierząt( kozy, kucyk, owce, kury, kaczka, szynszyle, świnki morskie, koty i pies)
  • możliwość robienia ognisk, drzewo zapewniamy, dysponujemy kratką/grill, szpikulcami oraz dużym kociołkiem myśliwskim
  • przejażdżki na kucyku
  • poczęstunek owoców ekologicznych prosto z drzewa

Parter domu stanowi duża sala z kuchnią, którą z powodzeniem można wykorzystać na wiele sposobów, w tym poza sezonem gdy nie ma gości na pokojach, spotkania firmowe, urodziny, komunie, chrzciny itd. Wynajmując cały dom dostajemy do dyspozycji 4 pokoje z łazienkami oraz ten duży salon z kuchnią na wyłączność.

Jesteśmy gospodarstwem edukacyjnym - Organizujemy szkolne lub przedszkolne wycieczki pt. „Dzień na wsi” - tylko gdy nie ma gości na pokojach.

Co w okolicy: Nasze gospodarstwo jest na końcu drogi, dalej pola i wypada odbyć spacer do lasu. Lasy są bogate w grzyby.

Dodatkowym atutem naszego gospodarstwa jest bliskość szlaków turystycznych przyjaznych rodzinom, atrakcyjnych ale też wymagających tj. Kopa Biskupia - jedna z Koron Gór Polski obdarzona kilkoma różnej długości i trudności szlakami, Skały Karliki, Gwarkowa Perć, Góra Chrobrego, Park Zdrojowy w Głuchołazach, tężnia solankowa, baseny kryte i otwarte kąpieliska, Park rozrywki Rosenau wraz z Aquaparkiem, Naukowym Parkiem Wodnym i parkiem linowym, Zjeżdżalnia Pontonowa. Nieco dalej znajdziecie skanseny Młyny Wodne, Park Vincenta Priessnitz - wynalazcy prysznica i prekursor hydroterapii, Rejviz - Mechowe Jeziorko, zamek w Mosznej oraz muzea - Tkactwa i Miejskie w Prudniku, Muzeum i Skarbiec w Nysie, jezioro Nyskie z plażą, kajakami, łódkami i możliwością łowienia ryb. Zimą po Czeskiej stronie już 10km od nas są liczne stoki narciarskie z wyciągami.

Dane adresowe:

Agroturystyka Brygadziaki 2

Charbielin 69 48 - 340 Głuchołazy

tel. 697 791 662

mail:

https://www.facebook.com/brygadziaki

Ilość miejsc: 30 miejsc noclegowych oraz pole namiotowe i caravaningowe